Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Strony internetowe WordPress oraz sklepy WooCommerce to świetny sposób na zaistnienie Twojej firmy w Internecie. Bez problemu wprowadzisz zmiany bez potrzeby płacenia krocia specjaliście.

Sprawdź jak może wyglądać Twoja strona.

profil firmy google moja firma

Pozycjonowanie strony internetowej

Jednym z prostszych sposobów na pozycjonowania nowo powstałej strony internetowej jest dodanie jej do Google Moja firma oraz katalogów firm. Możesz zrobić to samodzielnie bądź zlecić mi abym zrobił to zgodnie z najnowszymi standardami marketingowymi. Dzięki dodaniu swojej strony do GMF oraz katalogów firm będziesz stale zyskiwać wejścia na Twoją stronę internetową. Wystarczy, że zrobisz to raz.

reklama facebook

Google Moja Firma

Umieszczenie Twojej firmy w Google Moja Firma świetnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony – zwłaszcza pozycjonowanie lokalne. Dzięki dodanu firmy do GMF klienci będą się do Ciebie zgłaszać regularnie. 

0
zł netto
reklama facebook

Katalogi Firm

Dodanie Twojej firmy do polskich katalogów firm świetnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Mam dostep do ponad 25 polskich katalogów firm które wygenerują Ci wartościowe wejścia na stronę internetową.

0
zł netto

Takie wyniki możesz osiągać co miesiąc

profil firmy google moja firma
wyniki reklam
duzo wejsc na strone

Optymalizacja SEO strony internetowej

Optymalizacja SEO strony internetowej to podstawa w dzisiejszych czasach. Zadbaj o odpowiednie dobranie słów kluczowych, optymalizację kodu, podstron, opisów i tytułów. Pamiętaj również o optymalizacji treści czyli tak zwnaym copywritingu. Pamiętaj o tym, że tylko dobrze wykonana optymalizacja SEO gwarantuje dobre wyniki w Internecie. Każda strona wymaga innego działania dlatego skontaktuj się ze mną po bezpłatną wycenę.

strony wordpress

Optymalizacja SEO

Zoptymalizuję Twoją stronę pod kątem treści, słów kluczowych, tytułów SEO, opisów SEO oraz bezpośrednich odnośników. Ponadto usunę zbędny kod i wtyczki z Twojej strony. 

strony wordpress

Optymalizacja treści

Przeglądne Twoją stronę internetową i poprawie wszystkie treści pod kątem SEO. Każdy tekst, opis czy zdanie. Dzięki temu zwiększysz wejścia na swoją stronę.

strony wordpress

Copywriting

Wiem w jaki sposób odbieramy treści w internecie. Dzięki temu wiem w jaki sposób pisać aby docierać do odbiorcy. Mogę przygotować dla Ciebie teksty na stronę internetową, bloga czy fanpage.

Opinie moich Klientów

Daniel
Daniel
2022-10-06
Kompletnie nie miałem pomysłu na strone ale Pan Dawid doradził i wyszło lepiej niż sie spodziewalem, bardzo fajny kontakt, warto było
Katarzyna F.
Katarzyna F.
2022-08-24
współpraca na poziomie. otrzymałam pomoc w stworzeniu wizytówki w google, dzięki czemu moja firma wyróżniła się na tle konkurencji. Polecam!
Natalia Krupa
Natalia Krupa
2022-06-15
bardzo szybki kontakt mailowy. Pan Dawid stworzył dla mnie stronę bloga, która jest bardzo prosta w obsłudze i z którą poradzę sobie sama, ale w razie większych problemów wiem, że mogę się do Pana Dawida zgłosić o pomoc. Polecam bardzo!
Marcin Kłobot
Marcin Kłobot
2022-05-11
projekt wykonany w terminie. super kontakt
Artur Polny
Artur Polny
2022-05-09
polecam, profesjonalnie i szybko
Grzegorz Szulc
Grzegorz Szulc
2022-04-25
optymalizacja mojej strony www na wysokim poziomie. strona po kilku tygodniach zaczęła osiągać coraz wyższe wyniki w google. polecam